планшетные компьютеры
CMS Joomla 3.5
+90 (264) 281 34 44 - 277 45 67

Sakarya Lösemili ve Kanser Hastaları Derneği (LÖSDER) destek ve bağışlarından dolayı Kadın Doğum Uzmanı Opr. Dr. Turgay Şenen' i yılın 'Yılın Şefkat Babası' seçti. Şenen' e plaketini, böbrek kanseri 4 yaşındaki Muhammet Efe Bulak verdi.

LÖSDER Başkanı Nihal Akar, Dr. Turgay Şenen' in, her zaman kanserli hastaların yanında olduğunu söyledi. Dr. Şenen' in bütün kalbi ve bütün varlığıyla kanserli hastalara destek olduğunu ifade eden Akar, "Dr. Şenen' in hizmetleri gerçekten takdire değer. Kanserli hastalara yardım etmek için elinden gelen tüm desteği veriyor. Yüreğini, kalbini koyuyor. Hem maddi hem de manevi yönden en büyük destekçilerimizden. Derneğimize 5 bin 400 TL katkıda bulundu. Biz de bütün hizmetlerinden dolayı kendisini Yılın Şefkat Babası seçtik." diye konuştu.

Dr. Şenen ise ödülünü alırken duygulandı. Canım Annem Resim Yarışması'ndaki resimleri satarak derneğe katkıda bulunduklarını dile getiren Şenen, şunları kaydetti: "Toplum adam sendecilikle bir yere varamaz. Bir gün siz de kanser olabilirsiniz. Bir gün sizin de destek almanız gerekecek bir kuruluşa ihtiyacınız olabilir. Burada sivil toplum örgütlerinin önemi ortaya çıkmaktadır. Kamu babadır, kamu anadır. Sivil toplum örgütleri ile bir büyük ailedir. Mühim olan bir doğru peşinde ortak akılla, iyi niyetle, bardağın dolu tarafını görerek birlikte hareket edecek ruh yapısı oluşturmaktır. Kamunun sivil inisiyatif ile elele vermesi toplumun önünü açacaktır."

Ödülünü 2 yıldır böbrek kanseri tedavisi gören 4 yaşındaki Muhammet Efe Bulak'tan alan Şenen, ödülünü kalbine götürerek, "Bu ödül bugüne kadar aldığım en güzel ve en anlamlı ödül." dedi. 

İLKELERİMİZ

İlkelerimiz,
Sevgiyle kaliteli hizmet, güven, şefkat, ilgi güleryüz, temizlik, karşılıklı memnuniyet,
ileri teknoloji kullanımı, doğru teşhis, doğru tedavi ve bundan duyulacak manevi hazdır...

BİZİ TAKİP EDİN