+90 (264) 281 34 44 - 277 45 67

Stresin kısırlık üzerine olumsuz etkileri; kadınlarda hormon değişimi yaparak yumurta gelişim bozukluklarına sebep olması veya fallop tüplerinde spazm yapması şeklindedir. Erkeklerde ise stres sperm sayısını azaltabilmektedir.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sonuçta hedefl enen kucağınıza alıp koklayabileceğiniz bir bebektir. Ülkemizde çocuk sahibi olma tedavisi süresince beliren stres yalnız anne-baba adayını değil tüm yakınlarını etkilemektedir. Özellikle akrabaların Henüz hamile kalamadın mı? Ne kadar sık doktora gidiyorsun? Çok para harcıyorsunuz? Gene mi tetkikler? Neden böyle oldu? Şeklindeki söylemleri tedavi ile uğraşan çiftlere ek yük getirmektedir.

Eşinizle açık ve etkili iletişim kurmanız, stres azaltma tekniklerini kullanmanız, fiziksel uyarıcı kullanmamanız (sigara v.b), probleminiz ve tedaviniz hakkında tam bilgi alıp sakin düşünmeniz önerilmektedir. Hekiminizin bilimle, iyi niyetle sizi tedaviye çalıştığına güvenmelisiniz. Sonuçta zorluklarla hepimiz sınanmaktayız. Kaliteli bir embriyonun (döllenme ile oluşan en küçük canlı varlık) ana rahminin içine yerleşip gelişim göstermesi mucizevî olaylarla olmaktadır. Her şey yolunda gibi giderken hüsran, en ümitsiz anda başarı gerçek ilim sahibinin Yüce Yaradan olduğunu açıkça göstermektedir. İnanç ve iradeyle sonunda mutluluğa kavuşmak mümkün olabilecektir.

İLKELERİMİZ

İlkelerimiz,
Sevgiyle kaliteli hizmet, güven, şefkat, ilgi güleryüz, temizlik, karşılıklı memnuniyet,
ileri teknoloji kullanımı, doğru teşhis, doğru tedavi ve bundan duyulacak manevi hazdır...

BİZİ TAKİP EDİN