+90 (264) 281 34 44 - 277 45 67

Kadına ait gebeliği engelleyen faktörleri  yumurtlama problemleri ve üreme yollarının anatomik sorunları olarak ikiye ayırmak mümkündür.Anatomik sorunlar ise tüpleri etkileyen ya da rahimin kendisi ile ilgili sorunlar olabilir.Her iki koşulda da sorunun çözümü genellikle cerrahi olmaktadır.t This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ülkemizde gebeliklerin yüzde 15-40'ı düşükle sonlanırken, istenen bir bebeğin kaybedilmesi anne adaylarını da derinden yaralıyor.

Çeşitli sebeplerden kaynaklanan düşüklere karşı, modern tıbbın sunduğu ileri tedaviler kullanılarak sağlıklı bir bebeğe sahip olma hayali gerçeğe dönüşebilir. Bir gebeliğin düşükle sonlanması, başlayan bir hayat için son, fakat sonraki gebeliklerde alınacak önlemler için bir başlangıç olacaktır.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Hamileler ve süt veren annelerde kansere sebep olabilen 'acrylamid' adlı kimyasal ajanı içeren gıdaların kısıtlanmalı veya kesilmelidir.

 

Doğum Kontrol Hapları hakkında pratik bilgiler...

 

Uzmanlar uyarıyor! Anne adayları dikkat! Gebelikte sigara içmenin işte zararları...

İLKELERİMİZ

İlkelerimiz,
Sevgiyle kaliteli hizmet, güven, şefkat, ilgi güleryüz, temizlik, karşılıklı memnuniyet,
ileri teknoloji kullanımı, doğru teşhis, doğru tedavi ve bundan duyulacak manevi hazdır...

BİZİ TAKİP EDİN